ÜRÜNLERİMİZ

Teraziler

Çok Kefeli Terazi

Değişimi kendine ilke edinen INOVPACK; modern ve esnek bir tasarıma sahip Çok Kefeli Terazileri ile dökme ürünlerin otomatik ve doğru tartımına yardımcı olur.

Hız ihtiyacınıza göre 10, 14, 16 ve 20 kefeli olmak üzere dizayn edilen teraziler kombinasyon metodu ile hassas tartım yapabilmenize olanak tanır. Teraziler; kullanacağınız ürünün özelliği açısından düz, desenli, teflon veya seramik kaplı kefelerden oluşur.

INOVPACK teknolojisi ile hayata geçirilen ürünler, dokunmatik ekrandan ayar imkanı sunarken 20 programa kadar da hafızaya alarak kullanım kolaylığı sağlar.

Paslanmaz çelik gövdeden oluşan, tamamen yerli üretim terazilerin kullanımı; granül halde bulunan her çeşit ürün için kullanıma elverişlidir. Bakliyat, kuruyemiş vb. gıda maddeleri;  vida, plastik parçalar vb. gıda dışı ürünler ile kullanımı örneklendirilebilir.

image

Genel Özellikler

2 sıra ve 3 sıra memory kefeli modeller
Tek ve çift kapaklı kefe
40 - 65 derece arası akış açılı modeller
Servo motorlu zincir hareketi
Klima kontrollü nem alma sistemli modeller
DC kontrollü vibrasyon şiddeti
Tüm parçaların stoğu var.
Hızlı ve doğru servis hizmeti
ÜRÜNLERİMİZ

Teraziler

Lineer Terazi

Gereksinimlerinize göre kendini sürekli yenileyen INOVPACK, granüllü ürünler için sunduğu Lineer Terazi tartım sistemi ile işinizde büyük kolaylık sağlar.

1-4 arasında değişen kefe modelleri ile hız ihtiyacınıza göre seçim yapma imkanı sunar. Lineer Teraziler, 1-50 kg ağırlığındaki ürünleri tartabilecek şekilde dizayn edilen kefe ve gövde yapısına sahiptir. Toz ve taneli ürünler de göz önünde bulundurularak özel olarak geliştirildi.

Ürünün dolum kanallarından terazilere vibrasyon ile dolumu sağlanır. Kaba ve hassas olmak üzere 2 ayarlanabilir vibrasyon şiddetine sahiptir. Lineer Terazi, yük hücreli hassas tartım yaparak sıfıra yakın hata oranı ile çalışır.

Tartım kefelerinin açılmasında kontrol sağlayan; istenilen hacimde, hızda ve zamanda dolum yapabilmesine imkan tanıyan pnömatik kefe açma sistemini özellikleri arasında bulundurur. Sahip olduğu dokunmatik ekran ile de gerekli ayarlamalar gerçekleştirilebilir.

image
ÜRÜNLERİMİZ

Teraziler

Cut Gate Terazi

Toz ürünler için özel olarak tasarlanan ve kullanımı kolay olan Cut Gate Terazi modeli, INOVPACK kalitesi ile daha hızlı tartım yapabilme kapasitesine sahiptir.

Yük hücreli hassas tartım yapan Cut Gate Terazi; 1, 2 ve 4 kefeli model olarak hizmetinize sunulur. Kefe ve akış dizaynında 1-25 kg ağırlığındaki ürünler baz alınmıştır.

Servo motor kullanılan Cut Gate Terazi, kontrollü bir şekilde ürün besleme akışı sağlayarak hassasiyeti arttırır.

Tartım kefelerinin açılmasında kontrol sağlayan; istenilen hacimde, hızda ve zamanda dolum yapabilmesine imkan tanıyan pnömatik kefe açma sistemini özellikleri arasında bulundurur. Sahip olduğu dokunmatik ekran ile de gerekli ayarlamalar gerçekleştirilebilir.

image
ÜRÜNLERİMİZ

Teraziler

Checkweigher

INOVPACK güvencesiyle üretilen Checkweigher, son derece hassas ve hızlı olması sayesinde yüksek iş hacmine sahiptir.

Paket / kutu (çuval) için ayrı modellerden oluşur ve yük hücreli hassas tartım yapar. Checkweigher; konveyör üzerinden geçen ürünlerin ağırlıkların kontrolünü sağlar ve uygun olmayan ürünleri reject sistemi ile ayırır.

Teknolojiden gücünü alan dokunmatik ekran ayar imkanı kullanımını kolaylaştırır. Süreç sonunda sunduğu istatiksel raporlar yapmış olduğunuz üretim sonuçlarını sağlıklı olarak görmenize yardımcı olur.

Sahip olduğu paslanmaz çelik gövde ile uzun yıllar dayanıklılığını korur.

Checkweigherlar ürün boyutu ve hıza göre özel dizayn edilmektedir.

image

Teraziler Galeri