ÇÖZÜMLERİMİZ

Sektörde tecrübeli ekibimiz ile

bir çok alanda çözümlerimizle hizmet vermekten

gurur duyuyoruz!

Yurt Dışı Makinelere Servis ve Kurulum Desteği

INOVPACK, projelerin doğru ve etkin yönetimi adına yurt dışından gelen hatların kurulumu ve sonrasında oluşan servis ihtiyaçlarına verdiği önemle iş birliği içerisinde olduğu firmalara gerekli desteği sağlar. INOVPACK teknik destek hizmetleri, gerçekleşen sorunları hızlı bir şekilde çözerek sorundan kaynaklanan zaman kaybını minimuma indirmeyi ve problemi ortadan kaldırmayı marka ilkesi olarak benimsemiştir.

Thermoform, Dikey Paketleme ve Terazi Revizyonları

Yerli ve yabancı üretim fark etmeksizin güncel teknolojiye sahip olmayan, belirli özelliklerinde hata veren thermoform, terazi ve dikey paketleme makinelerinizin oluşturduğu sıkıntılar; yerinde durum tespiti yapılarak belirlenir ve gerekli işlemler uygulanır. Müşteri talebi neticesinde ilave özellikler projelendirilir ve makineler revize edilerek yenilikler sisteme entegre edilir. Makineleriniz atıl durumda dahi olsalar üretime yeniden kazandırılır.

Thermoform ve Tray Sealer Makinelere Kalıp İmalatı

Müşteri ihtiyaçlarını ve memnuniyetini öncelik sırasına alan INOVPACK; yerli veya yabancı Thermoform ve Tray Sealer makineleri için yeni şekil verme, yapıştırma ve kesme kalıp imalatı gerçekleştirir.

Yurt Dışı Makinelere Bakım, Servis ve Yedek Parça Desteği

Uzun yıllar alanında sektör tecrübesine sahip olan INOVPACK, benzer yurt dışı menşeili makinelerin problemlerine de hakimdir. Bu makineleri üretim sisteminin bünyesine dahil eden firmaların; zor durumda kalmaması adına INOVPACK gerekli bakım, servis ve yedek parça desteğini firmalara sunar.

Makinenizde oluşan herhangi bir sorunda makine modeli ve gerekli bilgiler ile INOVPACK’le iletişime geçebilir, uzman kadrosundan ihtiyacınıza yönelik teknik desteği alabilirsiniz.

 

 

Bizimle İletişime Geçin

Sorularınız ve fikirleriniz için iletişim bilgilerimizi aşağıdan bulabilirsiniz.


Inovpack A.Ş.
Menemen Plastik İhtisas O.S.B.
7. Cadde, No:20 Menemen / İzmir
Yol Tarifi İçin Tıklayın

info@inovpack.com

Detaylı bilgi ve sorularınız için bize e-posta adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.