INOVPACK

Global bir kitleye hitap eden INOVPACK;

Uluslararası kalite standartlarında üretimini yaptığı paketleme makineleri, terazileri, hat sonu çözümleri ile küresel sektörde tanınan ve rekabet edebilen bir firma olmayı başarmıştır.

15 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip INOVPACK;  makine ve teknoloji alanında fark yaratan AR-GE çalışmaları, üretim ve hizmet birikimlerinden edindiği yenilikçi bakış açısı ile müşteri gereksinimleri doğrultusunda kreatif, esnek ve etkili çözümler sunmayı kendine amaç edinmiştir.

INOVPACK geniş bir alanda deneyimli ve güvenilir bir iş ortaklığı sunar.

Alanındaki uzmanlıklar söz konusu olduğunda, ürünlerin teknik ve operasyonel gereksinimlerini derinlemesine inceleyerek zorlukların üstesinden gelmek INOVPACK yaklaşımının özünü oluşturur.

Bünyesinde barındırdığı donanımlı ve vizyon sahibi ekibi; üretim sürecinde aktif iletişim sistematiği ile düzenli bir şekilde hareket eder. Sağladığı şirket içi eğitimler ile ekibinin bilgisine bilgi katarak inovasyona dayalı gelişim kültürünü destekler.

Yurt dışı Makinelere Servis ve Çözüm Desteği

Thermoform, Dikey Makine, Terazi Revizyonları

Thermoform ve Tray Sealer
Makinelere Kalıp İmalatı

Yurt dışı Makinelere Bakım,
Servis ve Yedek Parça Desteği

“INOVPACK, geçmişten edindiği tecrübeler ile gelecek vizyonunu bir araya getirerek projeleriniz için en son teknoloji çözümleri sunar.”