ÜRÜNLERİMİZ

Konveyör Sistemler

Konveyörler günümüzde hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır. Özel olarak tasarlanan sistemler; her sektörün ihtiyacını karşılayacak şekilde, INOVPACK kalitesiyle konveyör çözümleri sunar.

Konveyörler; minimum seviyede enerji gereksinimi, maksimum zaman tasarrufu, düşük hizmet ve servis masrafları ile kurumsal çalışmalarda iş yükünü önemli oranda azaltarak kullanıcılar için hız ve serilik kazandırır.

Taşıyacağınız ürünün içeriğine göre paslanmaz, galvaniz ya da boyalı olarak imal edilen INOVPACK konveyörler; kullanılacak projeye göre de modüler bantlı veya PVC bantlı şekilde üretilir. Modüler bantlı konveyör grubu, geniş bir zincirin sabit desteğini gerektiren ürünlerin taşındığı uygulamalar için tasarlanmıştır. PVC bantlı konveyörler ise taşınan malzeme düzgün bir yüzeye sahip olmadığında özellikle tercih edilir.

Meyve ve sebze sektöründe faaliyet gösteren sistemler; kutu taşıma konveyörleri, kasa taşıma konveyörleri, kasa devirme sistemi ve ürün paket taşıma konveyörleri olarak gruplara ayrılır.

Gıda sektöründe kullanılan sistemler; besleme sistemleri, paket birleştirme-gruplama sistemleri, kutu taşıma -dizme sistemleri ve taşıma konveyörleri şeklinde sınıflandırılır.

Gıda dışı sektörlerde taşıma konveyörleri; sağlık, otomotiv ve elektronik vb. alanlarda kullanım kolaylığı sağlar.

image

Konveyör Sistemler Galeri