ÜRÜNLERİMİZ

Sebze-Meyve Paketleme Hattı

Sebze ve meyve paketleme konusunda sektör donanım ve bilgine sahip INOVPACK, sunduğu yeni nesil paketleme yöntemleri ile işinizde beklediğiniz kaliteyi sizlere sunar.

Kullanılan ürüne göre özel olarak dizayn edilen Sebze-Meyve Paketleme Hatları; paketlemesi yapılan ürünün zedelenmesini engelleyici tasarımları bünyesinde barındırır.

Sahip olduğu loadcell’li hassas tartım yöntemi ve ekrandan alarm tespit sistemi, sıfıra yakın hata oranı ile çalışmasına imkân tanır. Bu sayede olumsuz sonuçlarla karşılaşmanızın önüne geçilir.

INOVPACK teknolojisiyle üretilen Sebze ve Meyve Hatları’nın 20 programa kadar hafıza kapasitesi bulunur. Sunduğu dokunmatik ekran avantajı ile hem kullanım kolaylığı hem de inverter kontrollü bant hızlarının ayarlamasını sağlar.

Paslanmaz çelik şase ve elektrik kabinleri, uzun yıllar dayanaklılık gösterir.

Sebze-Meyve Paketleme Hatları, ürünlerin uzun süre tazeliğini korumasına yardımcı olurken hijyenden de ödün verilmediğinin kanıtıdır.

image
ÜRÜNLERİMİZ

Kiraz Paketleme Hattı

Kiraz Paketleme Hattı

Üstün mühendislik ve dizayn konseptleri ile INOVPACK ürünleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenir. Kiraz ve yaban mersini için özel olarak tasarlanan Kiraz Paketleme Hattı da bu ihtiyaç doğrultusunda üretime kazandırıldı.

Kiraz Paketleme Hattı dakikada 60 paketleme yaparak 100-1000 gr arası ürünün paketlenmesine olanak tanır. Ürün zedelenmesi engelleyici kefe dizaynı ve özel ürün dağıtıcı sistemi geliştirilerek paketleme esnasında meydana gelebilecek olumsuz durumlar önceden engellenmiş olur.

Sahip olduğu ultrasonic sensörlerle seviye kontrolü ve loadcell’li hassas tartım sistemi operasyonel verimlilik sağlarken çalışmanızı da daha sistematik hale getirir. Dokunmatik ekran ile kolay kullanım geliştirilmesi akıllı teknolojinin INOVPACK ürünlerine uyarlanmasının en güzel örneğidir. Inverter kontrollü bant hızları ihtiyacınıza göre ayarlanabilme imkânı sunar.

Thermoform makine ile kabı kendi yapan sistem sayesinde hazır kaplara göre daha ekonomik çözüm sağlar. Yine bobinden kapları üretmesi sayesinde stok alanında az yer kaplayarak deponuzda size daha geniş alan kalmasını sağlar.

4’lü dağıtıcı ile yükseklik ve hızdan kar elde edilmesi Kiraz Paketleme Hattı’nın önemli avantajları arasında yer alır. Bir diğer avantajı da paslanmaz çelik şase ve elektrik kabinleri ile uzun ömürlü yapısının olmasıdır.

 

Süreç İçerisi Gruplamalar

Ürün Seçme Bantları.

Ürün Taşıma Elevatörleri.

Çift Yönlü Ürün Dağıtma Konveyörleri.

Vibrasyonlu Ürün Besleme.

Düşük Açılı Çok Kefeli Yatay Terazi.

4’lü Dağıtıcı Sistem.

Termoform Paketleme Makinesi.

Paket Sıralama Sistemi.

Check Weigher Sistemi.

Etiketleme ve Yazıcı Konveyör Grubu.

Ürün Toplama Bantları.

image