ÜRÜNLERİMİZ

Poşet Geçirme Makinesi

INOVPACK serisi ileri teknoloji makineler ile yüksek kalitede paketleme çözümleri sunarak, kolilerin içine sorunsuz ve hızlı bir şekilde poşet yerleştirme olanağı sunar.

Bünyesinde barındırdığı paslanmaz gövde ile sağlam konstrüksiyon ürün, dakikada 15 koli poşetleme kapasitesine sahiptir. Ürüne temas eden yüzeylerin paslanmaz çelikten oluşması kolay temizlenebilmesine imkan tanırken hijyen unsurunu da beraberinde getirir.

Yenilikçi teknolojiden ilham alan INOVPACK Poşet Yerleştirme Makinesi, 10 programa kadar hafıza yeteneği ile her koli için özel tanımlama yapar. 10 inch renkli dokunmatik ekran üzerinden tek tuşla işleminizi başlatarak kolay kullanım ve ayar imkanı sağlar.

İşleri karmaşık hale getirmeyen basit mekanik yapısı, kolay format değişimi ve makineye her noktadan kolay erişimi; zamandan maksimum verim elde ettirir.

Süreç içerisinde; kutularınız Poşet Yerleştirme Makinesi’ne koyularak besleme işlemi yapılır. Servo motor kutu hareketi ile dinamizm yaratılırken servo motor kontrollü poşet açma sistemi ile poşet otomatik olarak kutu içerisine ergonomik bir şekilde yerleştirilir.

image

Genel Özellikler

Elektrik Switchli Kapılar
Geniş Erişim Mesafeli Elektrik Kabini.
Servo Motor Kontrollü Film Hareketi
Pnömatik Kontrollü Yatay Çene Yapıştırma
Ekrandan Ayarlanabilir Yapışma Isısı
Yüksek Çözünürlüklü Enkoderli Film Kontrolü
AC Motor Kontrollü Folyo Gergi Sistemi
Tutamaçlı Sistem ile Poşet Açma
Rulolu Kutu Transfer Konveyörleri
Hava Basınçlı Poşet Sıvama Sistemi
Kolay Bobin Değiştirme Özelliği

Poşet Geçirme Makinesi