ÜRÜNLERİMİZ

Nar Boylama

Nar için özel olarak dizayn edilen Nar Boylama Makinesi, iş gücünde tasarruf sağlamanıza ve zamandan maksimum kar elde etmenize yardımcı olur.

Nar Boylama Makinesi, saatte ortalama 5 ton narı boyutlarına ayırarak 10 farklı gruplama gerçekleştirir. Süreç içerisinde ürünü koruyacak her detay en ince ayrıntısına kadar düşülmüştür. Bu doğrultuda, taç kırılmasını engelleyen tasarım geliştirilmiş ve ürünün zarar görmesinin önüne geçen taşıma kabı sisteme entegre edilmiştir.

Güncel teknolojiyi takip ederek özellikleri yenilenen Nar Boylama Makinesi, 20 program hafıza kapasitesine sahiptir. Makinenin dokunmatik ekran özelliği, her kitleye rahat kullanım imkanı sunar. Inverter kontrollü bant hızları ihtiyacınıza göre ayarlanabilir.

Sahip olduğu yük hücreli hassas tartım yöntemi ve ekrandan alarm tespit sistemi, sıfıra yakın hata oranı ile çalışmasına imkan tanır. Bu sayede olumsuz sonuçlarla karşılaşmanızın önüne geçilir.

Sensor kontrollü pozisyonlama özelliği ile hareket kontrolü, sayma işlemleri, cisimlerin konumları, yönleri, hızları ve mesafeleri belirlenerek sistematik bir yapı elde edilir.

Paslanmaz çelik konveyörlerin kullanılması estetik, dayanıklılık ve hijyen gibi önemli unsurları beraberinde getirir.

Tüm süreç boyunca elde edilen veriler raporlama özelliği ile detaylı bir şekilde size sunulur.

Süreç İçerisi Gruplamalar

Nar Besleme Konveyör Grubu.

● Ürün Taşıma Konveyörleri.

● Tartım Konveyörleri.

● Gruplama Konveyörleri.

● Çıkış Konveyörleri.

● Boş Kasnak Transfer Konveyörleri.

● Boş Kutu Transfer Konveyörleri.

● Dolu Kutu Transfer Konveyörleri.

● Hava Püskürtmeli Ön Temizleme.

● Yıkama-Kurutma Tüneli.

● Kamera ile Kalite Kontrol.

image
image

Nar Boylama Makinesi Galeri