Uzun yıllara dayanan makine ve teknoloji alanlarında edindiğimiz AR-GE, üretim ve hizmet birikimlerimizle, müşterilerimizin gereksinimlerine göre yaratıcı, esnek ve etkili çözümleri sunma amacıyla kurulan INOVPACK Makine, sektöründeki yeniliklerin öncüsü olmayı kendine amaç edinmiştir.


%100 müşteri memnuniyeti odaklı proje yönetim sistemimiz sayesinde, paketleme sistemleri taleplerini hızlı ve etkili çözümlerimizle karşılarken, müşterilerimizi satış sonrasında desteklemek için oluşturduğumuz servis ve eğitim ekiplerimizle de başarımızın sürekliliğini sağlamak için çalışmaktayız. 

 

Müşterilerimiz


Inovpack kurulduğu ilk günden bu yana koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Müşterilerimizin teknik ve operasyonel gereksinimlerini derinlemesine inceleyerek onların beklentilerinin ötesinde son teknoloji, esnek ve verimli paketleme çözümleri sunmak birincil ilkemizdir.

Ekip Arkadaşlarımız
 

En önemli kaynağımızın sahip olduğumuz bilgi birikimi ve deneyim olduğunu biliyoruz. Bunu gerçekleştirmenin anahtar etmeni ise güçlü ve üretken bir ekip çalışmasından geçmektedir. Bu yüzden birlikte çalıştığımız alanında uzman takım arkadaşlarımız sahip olduğumuz en önemli değerimizdir.

© 2020 by İnovpack